Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem externí disk

ahoj mám problém s externím diskem najednou nefunguje a píše soubor nebo adresář je porušen a není čitelný
naformátovat by to asi šlo aspoň se na to dostanu, ale rád bych z něho dostal svoje data je na to nějáký prográmek?

o getdataback je známé, že je ke stažení jen demo. možná to dole schovává za nápis "unlicensed", neznám ho.
pokud ti ty data za to stojí, je ke koupi za 2200 kč, 80 usd

pro obnovu disků jsem párkrát úspěšně použil free testdisk, taky ti ho doporučovali. má příšerné ovládání, ale jde to s ním.

obnova souborů nebo celých disků obvykle nedává více pokusů. pokud se nepovede, stav disku můžeš spíš zhoršit.