Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus vs. HP

Zdravim vás lidičky. Prosím poraďte mi jaký vybrat notebook. Jaké máte zkušenosti se značkami Asus a HP?? Konkrétně by se jednalo o Asus X51L a HP 550. Použití na internet, hudba, film, jednodušší hry(FIFA). Děkuji a prosím o rychlé odpovědi

jenže 6 let starý počítač nejspíše nemá parodii na grafiku značky Intel. Já mám v notesu taky intela (a není to struhadlo za 13k) a "zahraju" si tak OpenTTD a Soldat (ale ten už proklatě škube). Na FIFA rovnou zapomeň, ta se pořádně nehejbá ani na novějších konfiguracích (jede dobře až tak s X1950Pro)