Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hp w2207 vs lp2275

Rozhoduji se mezi těmito monitory, rozdil v cene zanedbatelny.

Uz jsem byl temer rozhodnut pro TN w2207, ale objevila se novinka lp2275 PVA za nadhernou cenu 7k.

Budu ho vyuzivat na web, filmy, grafiku a sem tam nejakou hru.

Dekuji za odpovedi:))

Pokud budou převažovat filmy, a práce s grafikou, tak je jasná volba 2275 s PVA obrazovkou. A udávaných 6 ms by mělo stačit i na hry. Na PVA je to luxusní odezva. Jen věřit že je opravdová;-). Jednoznačně bude líp podávat barvy a pozorovací úhly. Jasná volba.