Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je bezpečné stažení ze stránek https://rychlyprohlizec.cz/ ?

Objevil jsem nějaký prohlížeč Brave, který má blokovat vše, co jen jde.

Ale jelikož potřebuji prohlížeč v češtině, našel jsem výše uvedené stránky.Je tam odkaz na stažení. Jenže nevím, jestli se jedná o bezpečné stránky a jestli stažení z těchto stránek bude obsahovat prohlížeč v češtině, nebo jde o totožný soubor z originálnách stránek Brave?

Navíc se tam píše
(Refferal odkaz, stránka RychlyBrowser.cz není spojena s Brave Software, inc)

Máte někdo zkušenost?

Pouzival jsem Brave na Androidu. Prohlizec byl prelozen přes Google Translator. Napsal jsem jim, ze bych mohl udelat lepsi preklad a poslal zaroven tipy nekterych prekladu, které byly spatne a napsal jsem spravny preklad angličtina-cestina. Ani po dvou mesicich nic neopravili a neozvali se.
Brave jsem odinstaloval a rozhodne ho nedoporučuju.
Na Windows mam Vivaldi a na Androidu pouzivam Samsung Internet Browser. Vivaldi je uz sice take, ale jen v beta verzi a pry to není vůbec dobře.

Geronte, nešpekuluj.

Firefox od Mozilla, do neho doplnok uBlock Origin 1.23 nastavený manuálne (rozklikaj +, zaklikaj od hora veškeré fajky, ulož), prípadne ešte doplnok, Privacy Badger.

Sporadicky prebehni browser na neškodné cookies: HitmanPro x64 - Portable verzia.