Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RJ11 do RJ45

Ahoj, mám ve zdi starý rj11 a potřeboval bych z něj udělat rj45 bez toho aniž bych boural zeď.

Je to možné použít místo síťového kabelu?

Určitě na to přijde technik, ale rád bych věděl co od něj čekat. Díky za odpověď.

To by navadilo, na ethernet stačí i dva páry, horší je, že jestli nejsou kroucené, tak po nich ten signál asi neprojde.
PS: kabel se dvěma páry používám, a až teď mi dochází že asi proto vidím jen 100M i když rozbočovač je giga (zásuvka ve zdi je taky jen 100 mega, takže žádná ztráta to neni)