Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem winfast 1800 h

Prosím pomozte.Sháním ovladače na winfast 1800 H.Na CD ke kartě jsou ovladače nefunkční.Na winfast.com jsou pouze na 2000 H.Prosím pomoc!!!

Přesně takhle se mnou jeden winfast vydrbal. Zákoš to dotáhl s tím že to přestalo jet, viděl sem jak narval ovladače na cd pro XP do Visty tak sem to zkoušel dát zpět a přeinstalovat a ono nic. Myslel sem si že je vista těma ovladačema tak rozdrbaná a tak jsem ji přeinstaloval načisto. A vono prd byla karta mrtvá