Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou navigaci do auta?

Ahoj, poraďte, kdož máte zkušenosti, jakou navigaci s kamerou do auta mám pořídit? Je to dárek a mobil používat nechce. Navíc jde i o kameru. Která navigace má nejlepší inteligenci navádění?

A poddotaz: Je pravda, že pokud by byla pořízena do staršího BMW palubní, že významně vzroste riziko, že automobil bude odcizen? Nebo je taková obava zbytečná? A kolik by to tak mohlo i s výřezem a instalací stát?

Musím souhlasit. Za ty roky se mi doma válí čtyři navigace a nakonec jsem skončil u map Seznamu v mobilu. Pokud kdokoli touží po velkém displeji, není problém nainstalovat Mapy do tabletu. A plánovat cestu v počítači je něco jiného než se s tím mordovat v telefonu. Plánování nechávám na navigaci jen výjimečně. A žádná navigace není dost inteligentní, aby občas nenavedla třeba někam do uličky široké metr a půl :-)