Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem klic k cool master v8 gts

Zdravim chtel jsem prepastovat CPU al zjistil jsem ze jsem nekde prisel o neco jako mrnavy stranovy klic kse svemu chladici hledal jsem ho na internetu ale nenasel jsem zadny samostatne se prodavajici... kdyby jste mel kdokoliv jakykoliv tip muj cpu uz opravdu potrebuje novou pastu .. :) chladic je to teda cool master V8 GTS

ja vim nepise ... nemam to jak zmerit suplru nemam a nic jinyho se tam nevejde jinak bych davnou pouzil nejaky jiny klic... btw tu pastu em mel v planu vymenit po 2 letech ted to bude 5 :D navic potrebuju celej ten chladic rozebrata vycisti coz jde i bez sundani ale chtel jsem to udelat na jednou ...

ano mel , pc je urcene k hrani her a teploty jsou ted opravdu jinde nez byly kdyz jsem to porvy zapnul :D realne to topi a je jedno jestli vsechny chladicec vycistim zadny screeny z hw monitoru nemam a pc case i chlazeni je otestovane i nektere vetraky vymeneny jen sem proste chtel prepastovat cpu a zjistil ze nemam ten klic protoze jsem ho vyhodil kdyz sem uklizel :D