Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Žiadny výstup z grafickej karty pri prvom spustení

Zdravim,dnes som poskladal zostavu zlozenu z :

doska - asrock ab350m pro4
procak - ryzen 3 1200
grafika - gtx 1050
ram - 1x hyper x 4gb ddr4
psu - evga 600w
Disk zatial v objednavke

K veci. Pocitac som zlozil,zatial bez disku. Chcel som pozriet aspon do biosu,kazdopadne pri prvom boote ZIADNY VIDEO VYSTUP. Pocitac sa v intervale cca 15 sekund (mozno menej) pravidelne restartuje,zrejme kvoli tomu,ze nema z coho bootovat. Nejake rady,kde moze byt chyba?

Veci ktore mozno vylucit,respektive som ich skontroloval:
- ram zatlacena riadne,vyskusal som aj ostatne sloty
- hdmi kabel zapojeny v grafickej karte,nie v doske nakolko procesor nie je apu
- kabel z chladicu zapojeny v CPU_FAN pine
- graficka karta v inom pocitaci funguje

Takže v BIOSu jsi třeba byl,i když to nevidíš.Jestli to bez zásahu vydrží delší dobu,můžeš asi vyloučit přehřívání CPU nebo vadu zdroje.Ta grafická karta nemá přídavné napájení?Asi ne,ale zkontroluj to.Na monitoru máš nastavený správný vstup signálu,tedy z HDMI?Tak bych zkusil sehnat na zkoušku jiný HDMI kabel nebo pak i jinou graf.kartu.
Daný CPU ta deska podporuje a verze BIOSu je All,tam problém nebude.

původ toho gtx - nějaký bazar? nějaký známý zdarma?

karta bola novo kupena menej ako dva mesiace vzad,bezproblemovo funguje v inom pocitaci,myslim ze ta dovodom nebude.

nesmysl.

mate pravdu,po prekablovani uz sa nerestartuje,zrejme hlasil nejaku chybu a potom sa restartoval,teraz uz ide bez restartu - lenze ziaden vystup.