Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se zbavit neustále vyskakujícího okna?

Zdravím.
Dnes mi začlo neustále vyskakovat tohle okno.
Bohužel vůbec tomu nerozumím nevím co,že mám dělat?
To se týká nějak stránky seznam.cz nebo čeho?
Ani to nemůžu najít po tom users/user žádný ap data v pc ani nemám.
Vyskakuje mi to normálně ať jsem kdekoli-nevím jak se toho zbavit.
Je to každou chvíli nejmíň 5x po sobě.
Co s tím?
Dá se to někde zablokovat?
Díky za radu.

existuje nějaký normální důvod instalovat tento šmejd-prohlížeč od seznamu?
je vhodný jen pro tupé hradní důchodce: nemá žádné možnosti rozšíření, trotlům proto nedovolí instalaci doplňků pro stahování dětského porna.
i přesto je to pomalý shit, který nemá v pc co dělat. proč řešit problémy s něčím, bez čeho by vůbec nevznikly?

magický příkaz:

"%appdata%\Seznam Browser\uninstall.exe"