Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC zostava

Zdravím, do PC záležitostí sa takmer vôbec nevyznám a tak by som mal otázku ohľadom mojej zostavy, že čo by bolo vhodné vymeniť (zakúpiť lepšie) aby to stačilo na normálny (rýchly) chod PC a hranie nejakých nie moc náročných hier, pretože teraz mi napríklad hry dosť sekajú.

Tu je moja zostava:
Windows 7 64bit
Procesor - AMD Athlon II X2 245 2.90 GHz
RAM: 8 GB (DDR3)
Grafika: AMD Radeon R7 200 series 2GB
Základná doska: ASRock N68C-GS FX

Ak by bol niekto taký ochotný a normálne mi vedel vysvetliť v čom môže byť chyba a poprípade mi sem poslal aj nejaký "produkt" ktorý by som do mojej pc zostavel potreboval zakúpiť budem veľmi vďačný. Ďakujem zatiaľ :-)

Na operační systém,tj.asi Windows nebo Linux,se dneska dávají SSD disky.Datový disk je jako další,stačí ten starý.Tam se ukládají data,tj.fotky,filmy,dokumenty,stažené soubory,maily,instalační soubory programů i her,záloha systémového disku apod.Jednak to nezabírá místo na tom systémovém disku a pak při pádu systému a nové instalaci o ty soubory nepřijdeš.Důležité soubory je třeba zálohovat,tj.mít jejich kopii.Tedy např.na SSD disku i datovém HDD,externím disku,vypálené na DVD.Nikdy ne flash disku,tam o ně přijdeš časem skoro určitě.
Pokud chceš nový PC,napiš sem účel použití,tj.asi na hry a rozpočet,kolik na to máš peněz.Taky jaký máš monitor,zda půjde připojit k nové grafice a není to nějaký historický kus.Ten můžeš dokoupit i později.Čili potřebuješ zákl.desku,RAM,SSD disk,graf.kartu a zdroj úměrný spotřebě.On tu někdo něco navrhne a v diskuzi se to pak případně doladí a upraví.