Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung DeX a Galaxy S9+

Dobrý den, uvažuji o koupi DeX stanice a chtěl bych se zeptat, zda-li někdo využívá DeX s modelem S9+. Pakliže ano, jakou jsou vaše zkušenosti a jakou dokovací stanici používáte?
Shledali jste DeX jako užitečný?
Děkuji za odpovědi.

Mám DeX na tablete S5e, skúšal som čo všetko to dokáže, čo všetko tam je a ako sa s tým pracuje a príde mi to ako zbytočnosť. Klasické rozhranie Android 9 je oveľa viac vyhovujúce. Ak už aj treba využiť občas ten tablet na niečo čo je skôr na prácu na desktope tak je to možné spraviť aj normálne v Androide a nemám potrebu zapínať DeX. Podľa mňa je to zbytočnosť ale určite sa nájdu ľudia ktorým to príde práve naopak užitočné, musíš skúsiť sám...