Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zmena poradia botovania diskov msi b450max

MSI B450 TOMAHAWK MAX pri nastavenui botovania na druhy diskto funguje.ale po vypnuti pc botuje 1 disk preco ? nnastavim v biose /bot /vyber disku2/enter/esc esc save a funguje to . Ale ked vypnem zas nabotuje 1disk.kde nie je system. Ako spravne ulozit to nastavenie? Mam 1ssd a2 pevny disk znamena to ze v win 10 ssd prednost? ako zmenim poradie na 1pevny 2 ssd abi sa to ulozilo v biose .

Vyšleptaná CMOS pecka baterka ak nastavenia v Bios uložíš. Windows s tým nemá nič spoločné.

Kedysi dávno sa prehadzovali na fyzických diskoch plastové Jumpery (primary/slave), ale dnes, dnes na americkom, kapitalistickom západe, hlavne v prípade škandinávskych krajín, žobre takmer každý "zľatými komunistami" a eštébákmi od roku 1948 podnes neprevychovávaný sľušný občan o hľade, smäde, nezamestnaný v biede.