Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Grafická karta NVIDIA 440 GT nejde v druhém počítači

Ahoj všichni,omlouvám se že ruším ale,potreboval bych pomoci.
Jde o to že mám 2 starší pc. Z 1 jsem vzal grafickou kartu přesněji Nvidia 440 GT ano je to starší Grafická karta ale v tamtom počítači odkud jsem ji vzal normálně fungovala. No dal jsem ji do druheho pc protoze tamten nefungoval a když se ji tu snažím nainstalovat presneji aktualizaci kterou mi vyhledal micorosft pro tu grafickou kartu tak mi to vždy po nějkém čase hodí error a kod chyby. Kód 800705B4
Nejde nainstalovat ani driver presne od Nvidie pro tuto Grafickou kartu. Myslím si že se nejdrive musi aktualizovat v aktualizacíh ale nevím.
Budu moc rad za všechny odpovědi. Já už si vůbec nevím rady..Díky všem.

Už jsem zkoušel i pres cmd sfc/scannow

Změna předmětu, původně: Grafická karta. (host)

dyž se ji tu snažím nainstalovat presneji aktualizaci kterou mi vyhledal micorosft pro tu grafickou kartu

cože???
máš instalovat starý ovladač pro starou kartu, od nvidie.
dokud budeš ovladačům říkat aktualizace, do té doby budeš instalovat hovadiny.

grafika je z roku 2011 - kolik let myslíš, že se pro ni testují a opravují ovladače?

kup si něco normálního současnějšího v bazaru, třeba gtx1050 jsou zadarmo.
co máš za krám? procesor, deska, ram...