Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GPU na 100% pri hrách

Dobrý deň, keď hrám náročnejšie hry, tak sa mi GPU zaťažuje na 100% a hry sekajú. Notebook je pri tom horuci. Cim to moze byť? Procesor: AMD A6-6310 APU, Grafika: AMD Radeon R4 Graphic, 16GB RAM,
Windows 10 x86, 64bit Značka: HP Pavillon.
Ďakujem za rady.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Tak sa objavil nový problém. Keď kliknem na AMD Radeon Settings, zobrazí sa chybová hláška: No AMD graphic driver is installed... . Čo mám robiť? V správcovi zariadení graf. adaptér funguje normálne.

Nebudou tam programy a hry instalované po tomto datu.Data,tj.fotky i třeba stažené soubory zůstanou.Ovšem důležitá data máš mít stejně zálohovaná jinde a ne jen na disku C.Když se s diskem něco stane,přijdeš o všechno.