Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno RTX 2070 Super od MSI vs Duplicating Monitoru

Zdravíčko.

Mám takovej problém a nemůžu mu furt přijít na kloub. Měl sem AMD RX480 8GB, připojednou do 27 palcovýho Dellu s 1440p a poté do 4K samsung TV.

Nyní mám RTX 2070 Super od MSI a mám problém že pokud zapojim oba zdroje tak monitor jede na 60hz ale TV se lockne na 30hz, Když vypnu, a nechám čistě jen zapnout PC s TV tak se TV rozjede v nastavení Nvidie na 60HZ, neboli jde to tam aspoň nastavit.

Máte někdo nějakou taktiku, na to jak to u Nvidie nastavit? AMD s tím nemělo problém a tady mě vyloženě mrzí framerate když klonuju obraz na TV.

Už sem projel snad všechny fóra a furt nemůžu najít řešení. TV má 60hz, v Nvidia driverech má označení 60hz, ale ve windosu má jen 30hz a je vidět že je to pomalejší. Víte někdo co s tím? Ovladače mám aktuální, AMD fungovala normálně, Nvidia je na houby?

1440p@60Hz vytvori klon 2160p@30Hz

Podle me je to v poradku. Jak funguje AMD netusim.

Pouzival bych rozsirenou plochu, tam to bude fungovat, tak jak chces: 1440p@60Hz a 2160p@60Hz.

Pokud by to nebehalo, tak nakopnuty OS, spatny kabel, vadna grafika. Neco z toho.

Zkoušim tu čachrovat s nastavením v televizi je to UHD od samsungu a se všim možnym v nastavení grafiky. Teď se mi podařilo aby na 60hz jelo oboje současně ve FullHD. Systém mám furt stejný win 10 pro a kabel stejný, zkoušel sem i jiné, mám jich tu dost. Potřebuju aby 2K monitor duplikoval 60fps na televizi s 60fps. Na 30hz je tam hroznej lag. Monitor dell ultrasharp je skrze displayport a telka jede po hdmi, někde sem snad četl že s tim může mít problém grafická karta? Jakože by se výrobci karet po letech už jen zhoršovali to se mi věřit nechce. Někdo píše ovladače, někdo kabel, někdo windows. Dlouhé roky s AMD sem nic takového neřešil, přece musí existovat něco co je jen někde špatně nastavené. :-(

Live Chat s Nvidii.

Já: Proč mi duplikovaný obraz na TV jede na 30hz?
Nvidia: Umí 60hz?
Já: Pošlu screen že umí.
Nvidia: Zkuste extended namísto duplicate.
Já: Ano v extended jede na 60hz, ale to neřeší problém, potřebuju obraz duplikovat a ne mít dvou metrovou plochu.
Nvidia: Bohužel v Duplicated karta používá nejnížší rozlišení a nejnižší framerate a proto doporučuji extended.
Já: AMD vs Nvidia 1:0 GG.

Toť na uzavření. Nvidia to prostě neumí. Vyhozený peníze za středověk.