Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vega 56 a 620W Seasoshit zdroj padá

Zdravím, mám problém kupoval jsem grafiku od neznámého v záruce, dříve jsem měl 1060ku a vše ok, ale když jsem tam dal tuto, tak padá i na základních taktech, i když je podtaktovaná trošku... musím jí hodně podtaktovat aby to bylo jakž takž stabilní, na první pohled se zdá že je to zdrojem což asi je, ale když jsem zkoušel nějaké hry, tak v některých jsem měl 40 fps když jsem koukl na určité místo, jako bych neměl grafické ovladače, a v ostatních hrách takový občasný záseky mikrolagy ... tak nevím... tak prosím o tipy jestli mám koupit aspon 750w nějakej corsair nebo evgu... dal jsem default cpu settings... všechno... je to divný občas to vypadá že to je grafika v prdeli a občas zdroj... a zkusit v jiném pc je nemožné... u nás nikdo nemá 650+w zdroj a i tak by musel reinstalovat ovladače atd... takže blbost. děkuji za rady

Změna předmětu, původně: VEGA 56 A 620W SEASOSHIT ZDROJ (karel)

Mas podle toho clanku Seasonic kontaktovat. Napsal jsi jim o tom problemu? Co ti odpovedeli?

A porad nejak nevim, co mas za ten zdroj, protoze S12II je starej zdroj, toho se ten problem rozhodne netyka.

Takze za me bych postupoval tak, ze v pripade noveho Seasonicu bych kontaktoval vyrobce zdroje a poptal reseni z jejich strany nebo rovnou zdroj reklamoval, ma 7 let zaruku. Pokud mas ale ten stary typ Seasonicu, tak bych spis jako prvni reklamoval grafickou kartu, je pravdepodobnejsi, ze chyba bude v ni.