Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem herni notebook a gtx 11*0

Ahoj, chytla me po 4 letech nehrani jedna hra a uvazuji o koupe "herniho" ntb protoze stolni nepripada v uvahu, pred 6 lety sem zde na foru cetl ruzne nadavky na tejto pojem ohledne chlazeni a zivotnosti techto pristroju, myslite ze se to v dnesni dobe zlepsilo? Od jednoho ajtaka sem slysel, ze pred zarukou ntb zadusil pomoci periny a za prehratej pristroj mu vratili penize, je to mozne? Ma cenu cekat na gtx 11*0 nevite kdy vyjde? Diky za pripadne uhozi do klavesy pri rozkliknuti tlacitka odpovedet.

Tak jsem stahnul teda ten chipset po reinstalaci, vybafne na me tato slozka kterou dam k nahledu, tak sem rozklikl teda ten první baliček a stahlo mi to nejaky tipuju zbytecny AMD display optimizations, tak to fakt nechapu, ja myslel ze chipset je zakladni ovladač na komunikaci s zakladni deskou který se musí nainstalovat a pak nejaky amd graphic bla bla tak co to sakra je? Nemaj ty win10 uz v sobe ty ovladace? ]:(
ten dolni balicek kdyz dam napise mi to ze je nainstalovana novejsi verze VLC nebo co, takze jsem dospel k zaveru ze zadnej chipset se instalovat nema, proste u win10 to je nove s ovladacema ultra lehke a staci doinstalovat grafiku a ty asus kraviny v pripade potreby, nebo mluvim z cesty?