Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM jako pevnou součást základní desky

Tato odpoved mi prisla z Asusu, ked som chcel zistit, či a ako si možem rozširit operačnu pamat. CPU Z mi ukazoval Slot #1 a Slot #2 ,,blank,, u SPD ( Spravca uloh mi ukazuje vyuzivany 1 z 2 slotov to bol dovod prečo som sa zaujimal o rozširenie ) ako si mam odpoved servisu Asus vysvetlit, dik
Mam https://www.asus.com/Laptops/ASUS-VivoBook-E403SA/
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

,,Vážený zákazníku,

notebook má RAM jako pevnou součást základní desky a není možno ji měnit.

S pozdravem,,
....cela odpoved servisu a link na produkt prilozeny, tam nic nenajdem, preto som sa obratil na servis Asusu a toto je odpoved

A toto bola otazka
,,Predmet:Rozšírenie
zaujíma ma možnost rozšírenia pamate RAM, spravca uloh píše že je vyuzivaný 1 z 2 slotov.Appka CPU Z neukazuje u SPD nič je ,,blank,,. Na stankach produktu ( https://www.asus.com/Laptops/ASUS-VivoBook-E403SA/specifications/ ) som našiel ,,up to 4GB SDRAM,, neviem znamená to maximum ktoré NB zvladne alebo len udaj pre tento model, velkost pamate RAM ktorú ma v základe, ja mam 2GB napr., dakujem,,

No ked zadam do google ,,RAM jako pevna součást základní desky,, nic nenajdem? Tak co ta odpoved znamena, ze NB ziadny slot nema, ze je RAM ,,natvrdo,, privarena k zakladnej doske? Vysvetlenie 1 vetou a koniec, google ale take nepozna ?!

Sorry ale to je pre kazdeho normalneho človeka s fungujucou hlavou az ta posledna moznost predsa, to akoze mam ist systemom pokus omyl z ktorej strany sa k doske dostat a potom nahliadnut pod kazdy kryt či nahodou nebude pod nim? To je fakt rada jak za korunu ??

,,There are DIMM slots, yes. But 4GB is the memory controller's maximum capacity.,, To je ale ,,americka verzia,, ta ma fullhd display, 128G EMMC a 4G RAM....ja ma ,,europsku verziu,, a ako som sa v otazke pytal, zaujimalo ma či by šlo zvyšit to aspon na 4G, tak ako to stoji na stranku produktu