Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook na VŠ

Ahoj, rád bych vás poprosil o rady s výběrem notebooku pro dceru, která se chystá příští rok na vysokou školu, s tím, že notebook ji plánujeme pořídit k letošním vánocům. Jedná se čistě o určení ke studiu plus samozřejmě běžné záležitosti jako prohlížeč, seriály apod (hry nehraje) ... Parametrově tedy nějaký adekvátní procesor, 8GB RAM, SSD. Prostě tak aby to tyhle běžné "kancelářské" a multimediální záležitosti zvládalo co nejlépe a co nejdéle (ideálně po celou dobu studia, 5 let). S finančním limitem do 15 000 Kč.

Předem děkuji za tipy.

Jde o to, na jakou vysokou školu. Pokud na nějakou, kde budou používat studentské verze nějakých CADů, tak to by mohlo vyžadovat něco lepšího. Tak co ji dát do obálky 15kKč, že je to na NB do školy, ať si vybere něco vhodného, až tam bude a bude se moci poradit se spolužáky z vyšších ročníků?