Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co je to za stránky "Gestyy.com"

Dobrý den!
Předevčírem mi na mobilu při otevření internetu (Chrome) dost často naskakuje stránka "Gestyy.com". Nic jsem do mobilu v poslední době neinstaloval, snad, že bych se nějak někde prokliknul (ale opravdu si toho vědom nejsem). V e správci aplikací mi žáden program nepřibyl. Můžete mi poradit, jak se toho zbavit, nebo tu stránku zablokovat? Díval jsem se na netu. Prý je to nějaký Malware a buď tam jsou nějaké utility , které by mi měly pomoc, ale jsou buď v angličtině, nebo jsem našel i 2 v češtině, ale psane asi v Google překladači, takže, pro mne ty stránky vůbec nejsou důvěrné a nerad bych si něco zavlekl do mobilu. Můžete mi někdo poradit, jak se toho zbavit, nebo jak je to nebezpečné? Antivir ESET mi nic nenašel, přesto to občas naskočí (vždy jako nová karta při otevření Chrome)

loading...

Je to POP-UP malware. Keďže je na niečo viazaný (asi na tvoj Chrome for mobile) - musel by si odstrániť Chrome a aj celý profil (samozrejme vyhľadať ho, kde je v mobile uložený), aby si sa ho zbavil.
Najlepšie je - zálohuj si svoje súkromné veci, adresáre, prihlasovanie (a niekedy pomôže aj obyčajný notes a ceruzka, ktorou si to zapíšeš :-) ) a daj hard reset mobilu (uveď do výrobných nastavení - pozri si návod) - týmto by to malo zmiznúť (ovšem, ak si to už neprevzalo root oprávnenia).

Děkuji moc za reakci, která mě ale trošku až děsí (přeinstalovat si mobil)!
Pokud tedy můžu ještě prosit, můžete mi vysvětlit pár dotazů?
1. V poslední době jsem určitě nic na mobil neinstaloval, jak se to tam dostalo? Mohlo to být, nějakým neopatrným odsouhlasením něčeho?
2. Jak moc je to nebezpečné? Protože už po prvním zobrazení to chce "Contiune", ale to jsem nikdy nedal, vždy celé okno zavřu!
3. Do teď celkem nic moc velký problém, pokaždé zavřu celé to okno a otevřu si jiné, takže pokud ten "blbeček" není nebezpečný, nechal bych to tak, mobil mi už asi kvůli slabé baterii půjde brzo "do kopru", ale ten rok bych ještě rád vydržel (samozřejmě pokud to není problém, hlavně kvůli mobilnímu bankovnictví).
4. Teď je celkem legrační, že se mi poprvé stalo, že po zavření toho okna mi už podruhé naskočilo další okno, že jsem byl nakažen nějakým virem z porno stránek (a zase nabídka, něco stáhnout na opravu), ale já jsem na mobilu porno nikdy neprohlížel!!! Když koukat na ženskou, tak v plné velikosti, nebo alespoň na monitoru. Né to si samozřejmě dělám legraci, ale opravdu na 100% porno jsem v mobilu nikdy neotevřel.

Takže prosím, jaký je váš názor. Já jsem s těch Googlování zjistil, že to snad ani není nebezpečné, jen je hrozně vtíravý pro reklamy! Já jsem mu ale to jeho "CONTIUNE" nikdy nepotvrdil a ani více reklam jsem si nevšiml, ale zdá se mi, že se mobil opravdu zpomalil.

Děkuji moc za další rady, nebo jen názory

No (s prominutím) to už úplně nechápu, jak se mi může něco na mobil nainstalovat samo? Já jsem dodnes chápal situaci tak, že ten nějaký narušitel vytvoří nějaké stránky a dá tam tlačítko třeba (PROVĚŘIT). No a majitel v dobré víře, že si nechal něco prověřit, zmáčkne (PROVĚŘIT) a tím "otevřel vrátka" narušiteli, aby mu do mobilu něco nainstaloval! Nebo se pletu?

No teď musím říct, že je to asi dost agresívní "smetí"! Teď se mi poprvé stalo, že jsem jen probudil telefon ze "spánku"! a okamžitě mi naskočil internet a naskočily mi 3 okna toho Gestyy", tak čekám že se to asi bude zhoršovat, tak mě celkem trápí, proč si vybral ten "pitomec Gestyy jen mě, proč už nás tu není na webu víc a ti chytřejší, radí nám , blbějším.
Tady jen dotaz pro zkušenější, já nevím co jsem kdy nastavoval (ale vždy mi to připadalo logické), takže jsem se někde přihlásil svým e-mailem v mobilu a měl jsem tam data i ze svého notebooku. Tak teď se jen bojím, jestli to i tou cestou nepříjde do mého Notebooku! Tak to už jen vyberu SIM a ten mobil položím na kolej pod vlak. Co to jsou za hnusní parchanti!!!