Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak zrcadlit adresář ve W10?

Ahoj. Potřeboval bych prosím radu ohledně duplicitního adresáře ve W10. Mám v profilu uživatele adresář s názvem Projects a potřeboval bych ho nějak zrcadlit do adresáře Dokumenty, jelikož tento adresář se mi zálohuje. jde to prosím nějak bezpečně? Děkuji

Otazkou je, co myslis "bezpecne" - jestli aby kdyz smazes soubory v jednom, tak v druhem zustala zaloha, nebo jestli aby zarucene mely stejny obsah - to druhe by se melo dat udelat jednoduse symlinkem (nebo hardlinkem, pokud jsou na jednom disku) - pak bys tam mel ty soubory jen jednou cimz by se v principu lisit nemohly) a jenom by dva adresare ukazovaly na jedno misto. (a asi by to chtelo mit ten adresar se soubory v tech Dokumentech a odkazovat na nej z toho profilu, aby zaloha Dokumentu nezazalohovala jen odkaz, ale primo skutecny adresar se souborama)