Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou RAMku do notebooku?

Ahoj, máme v práci notebook DELL Latitude 3570 s 1x 4 GB RAM. Chci přikoupit ještě jeden 4 GB modul, rozšíření ramky by mělo být možné. Jaký model paměti ale vybrat? Na alze je toho docela dost, já vím jen některé parametry:

DUAL IN-LINE MEMORY MODULE, 4GB, 1600, 1RX8, 4G, DDR3L, S (je definice přímo ze stránek podpory DELLu k mému produktu)

Nevím jaké zvolit CL, nevím co znamená písměno S (sigle zapojení? když je jeden modul?), nevím jakou VOLTAGE atd.

Díky za pomoc s výběrem.

Takže jakou konkrétní ramku byste doporučili? NEbo to mám rozmontovat a raději přesně podle té, co tam je? I když jsem nevěděl, že podporuje i 8 GB moduly, tak možná vezmu 2x 8 GB, ale zatím platí, že se sháním po 4 GB.