Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizácia služieb Google Play

Keď som chcel otvoriť nainštalovanú istú aplikáciu, objavil sa mi nápis, že nová apka sa otvorí iba po aktualizácii služieb Google Play. Obávam sa to povoliť, lebo medzi stiahnutými aplikáciami mám aj staršiu apku Magio Go, ktorá mi dobre funguje. Nerád by som bol, aby sa mi aktualizovala na novšiu verziu, ktorá nie je kompatibilná s mojím tv boxom. Skutočne ani nefungovala. Je možné, keď povolím aktualizáciu služieb Google Play, že sa všetky všetky stiahnuté apky zaktualizujú?

Radu jak to vyresit jsi dostal. To ze se ti nelibi, to uz je jina...
Kdyz se podivas na sve dotazy k tomu TV boxu tak je to porad dokola... nic tam proradne nefunguje, kdovi jak je tam ten Android implementovany, aktualizaci opravjici chyby pochybuji ze nekdo vyda.

Zatím mám zkušenosti pouze takové, že pokud výrobce sw vydá verzi, která již není se starším Androidem kompatibilní, tak ji Google play nenainstaluje, ani nenabídne ke stažení. Verze Google Play by na to neměla mít vliv.
Spíš mám opačnou zkušenost, že se občas povede nové, zdánlivě již nekompatibilní APK podvrhnout systému "na sílu" a ten jej bez problému vstřebá a funguje to.
Ale mám zkušenosti jen se smartphony a tablety dostupnými v CZ maloobchodě, takže u TV boxu z Číny kdoví, jak se to bude chovat.