Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Příspěvek poradně

Vlákno ohledně přípěvků bylo zamčeno aniž bych dostal odpověď na svoji otázku jestli prospěju poradně víc tím že dám trvalý příkaz na malou částku nebo spíš prospěju tím že pošlu jednorázově o něco větší. Nechci pokračovat ve flame, až odpověď dostanu prosím o zamčení tohoto vlákna. Díky.

Myšlena byla částka odpovídající mým současným možnostem (taky musím nejprve nakrmit OSSZ, VZP, FÚ, rodinu, psa a tak), čili vše jsem bral ze svého pohledu, jestli posílat každý měsíc 1/12 x nebo teď poslat to moje x celé hned aby bylo možné nakoupit nějaký ten hardvér ihned, když se přidají tímto stylem i ostatní. Šlo mi jenom o princip rozložení, ne o výši částky-co víc pomůže.

Pokud je cílový účet u poplatko-žroutské banky a je každá přijatá platba náležitě dvojmo zpoplatněna - rozuměj za příchozí platbu + za účetní položku, je určitě namístě přemýšlet o jednorázovém zaslání příspěvku. V případě opakovaně zasílaných drobotin mohou významnou část požírat bankovní poplatky. Ale jak se věci mají, doufám sdělí majitel účtu.

Mimochodem, to vlákno moc dlouho přišpendlený nebylo. Domnívám se, že bylo lidem na očích příliš krátkou dobu a ne každý kdo by se mohl vyjádřit tak doposud mohl učinit/učinil.
;-)