Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cpu na hry

V čem jako vede? Jako jo, jestli hledáš kvalitní topení na zimu, jako je prosinec, pak je Intel výtečná volba. Pokud máš skříň dole na zemi, tak to dobře zahřeje nohy :-)

Nehledě na to, že u 90% Intel procesorů platí jednoduché pravidlo: U AMD najdeš stejný, ne-li vyšší, výkon za nižší cenu. A nemusíš tam dělat žádný poje*aný delid, protože AMD na rozdíl od Intelu očividně ví, co dělá. 5-10 FPS ti nakukal kdo? Já když se nedávno díval na ty testy té shitky I9, tak jsem nevěděl, jestli se mi chce brečet nebo se smát. Nehledě na to, že procesor ti reálně udělá fakt hodně malý rozdíl FPS, to záleží hlavně od grafiky. Jakmile máš silný procesor, co utáhne dnešní grafiky (což je i Ryzen 5 3600), tak to už je jen na grafice, co za FPS ti udělá.

Myslím, že pořádně nevíš, jak funguje výkon na jádrech. Budeš asi ten typický člověk, který kupuje podle papírových slibů a ne podle logiky a testů. Chceš CPU na hry ale snažíš se najít očividně něco, co ti dobře rozjede 50 otevřených Wordů a Excelů současně po uvážení přídavku 16 GB RAM. Tleskám ti :-D Až se rozmyslíš, co to vlastně chceš, tak jako debata může asi pokračovat. Nebo si kup Intel a nech se dobrovolně okrást, to už je tvoje věc.

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny