Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaky case(tichy/vykonny)

Ahoj,
Budu na Vanoce kupovat Case pro brachu(ma starej otevrenej zadny airflow...proste bida)

Tak bych potreboval poradit co vybrat?
Deska je ATX takze asi nejaky Midi tower?
Chtel bych aby to melo hodne dobry airflow a zaroven to bylo tiche.
Pokud to svitit tak asi +

Diky :-)

EDIT: https://www.alza.cz/silentiumpc-armis-ar5x-tg-rgb-d5557334.htm
Koukal jsem na tenhle...neni to zadna bida(ani TOP) ale rozhodne to bude lepsi nez co je ted.

Nazdar.
Za sebe bych ti doporučil Antec P8, se kterým mám velmi dobrou zkušenost.

Co se týče výkonu, jestli máš na mysli efektivitu přiložených FAN a rychlosti proudění - cirkulaci vzduchu, tak je zcela dostačující a hlavně tichý. Ty dva čelní (P8) Antec nejdou v podstatě ani slyšet.
Antec P8 má také kvalitní sklenenou bočnici která se tak rychle nepoškrabe (možná ma nějakou krycí vrstvu, nezkoumal jsem), a hlavně disponuje kvalitními prachovými filtry, které jdou velmi rychle vyjmou v případě potřeby díky magnetickým úchytkám. Dle potřeby jde osadit i vodní chlazení typu AIO.
Rozměry má dostatečné na to, aby jsi v podstatě mohl osadit jakýkoliv vežový CPU cooler, nebo GPU.
Místa má dostatečně, velmi jednoduchá a pohodlná montáž, kvalitní konstrukce, korektní cena.
Cena ~ 2100Kc