Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zavirovany mobil

Dobry den, Vcera jsem se chtel podivat na zapas Slavie online tak jsem sel na nejakou cizi stranku kde byl prenos a od vcerejska mi chodi co 5 minut cca zpravy z porno stranek atd..Jak se toho mam zbavit prosimvas?antivirus to nevyresil diky moc.a tovarni nastaveni taky dat nechci..Jen si pamatuju ze me to nechtelo pustit na,video dokud jsem nedal povolit na strance a,to byla asi ta chyba co..

loading...

V názve je slovo "mobil" - takže nejaky AdwCleaner pre mobil (s Androidom) je tio na figu! Na odstránenie by musel mať root oprávnenie.
Najlepšia rada (ak máš mobil) - zálohuj si svoje veci, kontakty, adresáre a vykonaj hard reset mobilu (uvedenie do výrobných nastavení). A svinstvo bude preč.