Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc při vybraní notebooku

Ahojte, potřeboval bych pomoct s vybráním notebooku na občasné hraní (World od Tanks,....) A kancelářskou práci (office, Photoshop, Solidworks, ...). Preferoval bych asi kombinaci SSD a HDD. S rozpočtem tak do 20 000 korun. Předem dík za tipy.

Cokoliv si vybereš na eshopu. Do 20ky bych řekl, že spíš záleží, jestli chceš aby byl v kovu nebo se smíříš i s plastem, jestli ty hry chceš hrát na nějaké vyšší detaily, jestli potřebuješ větší nebo menší disk pro práci, jestli nutně potřebuješ SSD nebo ne. Když si zodpovíš tyhle otázky a mrkneš na něco, co má uživatelské recenze a na základě toho se rozhodneš, chybu asi neuděláš. Jestli nechceš mít v budoucnu problémy, tak bych akorát vynechal takové ty čínské značky, které se tu v poslední době rozmohly.