Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak se zbavit Windows 7 v nabídce OS?

Zdravim všechny,

dokázal by mi někdo pomoct zbavit se při startu počítače této obrazovky, kde se počítač (byť jen asi na 5 sekund) zastaví a dá mi vybrat, který OS chci zvolit?

Nastavil jsem si tam sice, že po 5ti sekundách se pokračuje do W10, ale stejně bych se rád těch sedmiček zbavil, a nejsem si jistej, jak to udělat tak, abych něco nepokazil.

Díky za radu.

https://imgur.com/1dUppsB

msconfig.exe spustený v W10 - delete boot W7.

máš stále dualboot W7+W10?

V tom prípade druhý primárny a logický oddiel s w7 zmaž a znovu naformátuj. (Správa diskov z W10) alebo tento oddiel spoj (merge) s druhým primárnym oddielom.

W7 sa neodištalovávává, ale natvrdo sa maže z iného OS alebo nabútovním mašiny z ISO.

Ak je W7 x32 ako dulaboot pod W10 x64, potom zmaž iba jej zložku.