Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Switch 3com Office Connect Gigabyt 16

Mam predmetny switch, viem ze uz nieje najnovsi, viac ako 10 rokov ? nikde som ennaesiel nejake info ohladne chladenia . . . ide o to, ze zapojim ho, ventilator nic - to by bolo ok, ale chladic sa pekne zohrieva, az tak, ze na nom neudrzim ruku, ventilator stale nic . . . ani ked mu pomozem rukou, nieje zaseknuty, alebo zeby drhol . . . ale vytiahnem napajanie, zastrcim, a ventilator sa hned rozbehne, az kym to neuchladi na nejaku teplotu, potom zastane, a zase sa uz nerozbehne . . . az vytiahnutim a zasunutim napajania . . . je mi ho luto vyhodit, lebo dnes gigove 16 portove switche niesu este stale "zadarmo" . . . a myslim ze to bol dobry kusok, a este aj v dnesnej dobe by vedel zastat svoju pracu . . .

Kupodivu vnutro vyzera celkom ok, ak nepocitam prach za 10rokov :-), ziadne nafuknute kondiky a pod. Uz som namiesto nich supol 8 portove (stacili), ale myslel som ze by sa dali spojazdnit, napriklad ako zaloha na nevyhnutnu dobu . . . Je tam pripojenych len niekolko pc a tlaciarni.