Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení skříně do základní desky

Dobrý den, dnes mi přišli nové komponenty do počítače, které jsem si objednal. Zapojovat jsem vše sám, po zapojení jsem zapl počítač a ten se spustil a běžel úplně v pohodě, ale cítil jsem z něho spáleninu tak jsem ho hned vypl. Následně jsem zjistil, že mi shořel kabel. Kabel začíná jako 3 pin, který byl připojený ke skříni ke konektoru s názvem SW3 a končil 4 pinem, který se má zapojit do desky. Kabel právě nebyl popsán, ale naproti tomuto konektoru SW3 je konektor SW, do kterého je pripojen kabel s názvem Led SW, takže si myslím že ten kabel co mi shořel bude mít také něco společného s led. Mám skříň SilentiumPC Armis AR5 TG a základní desku Asus ROG Strix B365-G GAMING. Prosím o radu kam bych měl teda ten kabel připojit.

Z manuálu skříně jsem zjistil, že se jedná o kabel s názvem PWM, chtěl bych se teda ještě zeptat kam se má zapojit. Podle mě má kabel PWM něco společného s regulací otáček na větrákách ne, myslím si že by se to mělo připojit k čtyřpinovemu konektoru cha fan 1, ale tam se většinou připojuji větráky samostatně, tak nevím jestli se tam může připojit kabel že skříně, který dalo by se říct spojuje více vetraku a nejspíš když bych to teda připojil do konektoru cha fan tak bych mohl regulovat všechny větráky