Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako vypnut vsetky aktualizacie pc cez wifi?

servus chlapi, potrebujem poradit este jednu vec, som pripojeny na ntb cez wifi na hotspot telefonu, system mi ale cuca data, dal som obmedzit data na pozadi, ale nepomohlo, stiahlo si dalsie data, zabudol som vypnut aktualizacie win10, bude to stacit? proste nechcem, aby stiahlo cokolvek okrem surfovania, diky

Services: disable Bits, WU.

Firewall: Tu sa dá zablokovať takmer všetko in/out okrem portov 80 a 443, Telemetria, Ceip, Appraiser, IP adresy, ako aj systémové súbory Windows potichu, na pozadí, hlásiac sa sporadicky do ústredia MS.

súbor Hosts, doplniť tento súbor o stovky riadkov blokácie spriatelených serverov akamai a spol.

Vypnúť gadgets, widgets ak máš počasie na monotore, čum na podnebie z okna.

Hľadaj na nete skripty a hotové programy, akým je napríklad O&O v tvare: blocking spy boot Windows, niektoré sú pre cmd.exe už hotové dávky pre W7 a pre W10 Správcu PowerShell na stránkach Github.

Tiež je možné eliminovať špicľa v podobe Gúúgla, blokovaním jeho serveroov a IP adresy.

Sú to roky rokúce zbierania informácií, aby si okresaný Windows ani nešpitol na sieti, pravda okrem browserov na porte 80, prípadne voľné porty pop, imap pre domáceho PK.

Musíš sa prácne vzdelávať, lebo to nie je na jednu stránku textu, ani ak by si to mal nakreslené tintovou tuškou, natočené v komprimovanom video ultra 3D kvalite, vyoslené súdruhom učiteľom na hodine sčotov v celom semestri VŠ poľitológie v Nitre či univerzítéte v Sládkovičove.