Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oživení starého krámu do továrního nastavení

Dobrý den, pokouším se spustit starý PC (pravděpodobně tam je nainstalován win7 nebo win XP. Po zapnutí na mě vyskočí obrazovka na obr.1.

Když zvolím ''spustit nástroj oprava spouštění systému'', tak naběhne obrazovka s textem: ''systém windows načítá soubory'' a nic se neděje..

Když zvolím ''spustit systém windows obvyklým způsobem'', tak naběhne obrazovka na obr.2 a ani se nenačte windows logo a PC se hned restartuje a opět vyskočí obr.1.

Je prosím možné nějakým způsobem uvést windows do továrního nastavení? Žádné soubory není potřeba v PC zachovat. Děkuji za pomoc.

vůbec nerozumím řeči tvého kmene.

tyrkysové logo windows

dal jsem to do vyhledávače, ani tak netuším které logo kterého systému to má být. z odpovědi není jasné, jestli se podaří nabootovat flashku nebo jde o polomrtvý systém.

ale vypadá to na vadný hw - co je tam za zdroj? není tam stará deska s vyteklými kondy? nebo mrtvá externí grafika? (zadřený ventilátor, upečená karta)