Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr TV do 20 tisíc

Dobrý den, potřeboval bych pomoci s výběrem televize do 20 tisíc. Na televizi se budu dívat ze 4 metrů a bude připojena na anténu. Na televizi budu sledovat hlavně různé seriály(Netflix, HBO GO) a také klasické pozemní vysílání. K tv nebude připojena žádná konzole.

rozdil poznate, je to o nekde jinde o celou kategorii. Jestli Sony nebo Samsung - velmi vyrovnani souperi, asi bychs e rozhodoval jestli Android ano nebo ne - ma to sve pozitiva a negativa. Samsung ma svuj "uzavreny" system Tizen = aplikaci je celkem malo (ale veskere zasadni jsou), Sony a Android = Tamagoči/anarchie. Sam jsem prave kvuli tomuhle radeji vybral pred casem Samsung, neb od TV chci aby proste fungovala - vse bylo jednoduche, vse slapalo jak ma.

(u Samsungu je pro mne vyhodou i RF dalkove s malo tlacitky - ne ta obludost co ma Sony (pro nekoho jineho muze byt nevyhoda))