Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno torrenty-všetko okolo nich zhruba

Ahoj,sťahujem si filmy,serialy a iné z uloz to,fastshare prípadne z iných serverov.Do budúcna by som chcel možno skúsiť aj sťahovanie z torrentov.Chcel by som sa spýtať na čo si mám dávať pozor,pri sťahovaní torrentov spomína sa tam nejaké ratio,seedery,leech.Na sťahovanie torrentov som našiel stránky,asi také najznámejšie....The pirate bay,rarbg.....so slovenských sktorrent,tam som si zaplatil VIP vstup na rok,nemusí si strážiť ratio a iné výhody.Ešte by som sa chcel opýtať,že ktorý torrent klient na sťahovanie preferujete....napr.bitlord,bitcomet prípadne iné ďakujem.Pekný deň

Dikens,ano počul som že utorrent novšia verzia,sú nejaké problémy.Na nete som našiel qBittorent a Bitlord jedny z tých lepších.Nevravím že utorrent je najhoší,je to len na mne pre aký sa rozhodnem.A ešte ak sa možem spýtať,ty sťahuješ tiež z torrentov?Ohľadom toho The Pirate Bay,tam že treba si všímať nejaké ikony lebky že väčšinou tie torrenty sú bezpečné.