Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil pro rodiče

Zdarec, moji rodiče mají starý tlačítkový telefon, který dosluhuje, tak bych chtěl vaše tipy na mobil do 3000kč

Žádne extra požadavky nemám, snad jen co nejlepší foťák, to je vše.

Slyším hodně chváli na Xiaomi.
Xiaomi Redmi 7A LTE 16GB ?

Nebo Honor 7S ?

Díky

Redmi 7A není špatná volba, má velkou baterku (telefon je taky o něco těžší a tlustší, než předchůdce 6A), foťák je však obyčejný, nečekej zázraky. To však neznamená, že fotí hnusně.
Jestli to chtějí i na focení, přikup paměťovou kartu, protože 16 GB paměti telefonu je hodně málo.

Jak však psal kolega host, budou chtít dotykáč? Zkušenosti ze života mám však takový, že si na něj i starší lidé snadno zvyknou a oblíbí si jej. I moje tchyně a tchán s tím nemají problém, moje matka taky. Jen otec si pořídíl tlačítkový, ale outdoorový model, prostě pro trampy.