Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Priorita bootování

Dobrý den, teoreticky - nacpu do Dellu SSD1 msata, potom jsou tam dvě volná místa na HDD1 a HDD2 a šuplík místo mechaniky s HDD3. Tzn. 4 disky, na každém disku je systém, je možné u všech čtyřech nastavovat v Biosu, aby se systém spouštěl dle přání?.
Děkuji

Nejjednodušší, co jde ... na každý disk to nainstaluj SAMOSTATNĚ (tzn. včetně EFI oddílu). Pak můžeš volit po zapnutí přes F11 (Boot Order), popř. nastavit prioritu v UEFI.

Nebo se společným EFI - pak volíš "z Windows" a pořadí nastavíš v msconfig.