Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zosilovač

Dobrý deň, chcel by som si kúpiť slúchadlá "Beyerdynamic DT 990 Pro 250 ohm" a povedali mi, že bude nutný nejaký zosilovač.. no bohužiaľ nevedeli mi poradiť aký.. preto sa Vás chcem spýtať, či by ste mi vedeli poradiť nejaký tu.. neviem ani približne v akej cenovej relácie sa takýto zosilovač pohybuje, čiže príjmem akúkoľvek radu či pomoc (najlepšie by bol nejaký link na alzu) za odpoveď vopred Ďakujem

Práskni Jack slúchadiel do výstupu ZK PC mašiny. Vo Windows si nastavíš ekvalizérom korekcie zvuku.

Nemáš doma nejakú hifi vežu? Prastarú z povale u deduška?

Prípadne kukni na nejaký čínsky šunt s normou DIN 45500 hifi: NEW FX-AUDIO DAC-X6 MINI HiFi 2.0 Digital Audio Decoder DAC

V našich krámoch je to cenovo nad 150€ do 400€ za poondiaty xindel - predzosík v ktorom sú súčiastky dokopy za 5€.