Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Najlepšia (najekonomickejšia) A4 multifunkcia do 5000 strán / mesiac

Prosím, poraďte. Vyberám do firmy náhradu za Xerox Workcenter 3345 a neviem, čo ďalej. Ide mi o to, aby bola prevádzka čo najekonomickejšia a bez prekvapení. Jasné, do celkových nákladoch treba započítať toner, ale ten nepočítam, je to nutnosť. Lenže Xerox ma sem tam zaskočil výmenou valca (50 €), teraz fusera (200 €). A to už pomaly kúpim novú tlačiareň. Viete o nejakej, ktorá bude pri vyťažení do 5000 strán mesačne spoľahlivá a zároveň čo najekonomickejšia? Ďakujem.

Do firmy ťa irituje cena veci aj cena údržby? Main Gáát!

Však xindel hoď do nákladov, odpis z daní zo zisku pravda, ak nejaké máš. Sľováci sú furt na nule, ešte by im mal štát doplácať, ľebo majú bohovú živnosť či spoločnosť, s.r.o., a.s. na krku, ako ťažké bremeno. Môj známy má vo vlastníctve dve pálenice, vlastní už tretiu Cesnu, so svojim MB AMG za 170-tis.€ si skočil až po strechu kapoty do vodného kanála po čerstvé ryby, tak ten vykazuje za rok 2018 zisk cca 900€. Tiež má náklady, tučné odpisy. Ešte mu chýba odpísať z nákladov do súkreomnej zbierky konateľa, s.r.o. dvojmiestny vrtuľníček s plošinou na jeho rodinnej vilečke, tiež ako firemné náklady.