Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padanie počítača

Zdravím, mám počítač
AMD X2 5000+
Základnú dosku gygabyte gam61pmes2
grafickú kartu nVidia ge force nx8500Gt

Počítač má asi 2 mesiace a mám s ním veľký problém

Hardisk mám sformátovaný a už pri inštalácií windowsu mi počítač vypne. Predtým som mal ten istý problém, ale vypínal sa pri preťťažení, neskôr sa vypínal čoraz častejšie a pri menšej záťaži. Zdroj mám v poriadku. Ako môžem problém odstrániť?

Teploty boli

PRI SPUSTENI WINDOWS

speedfan
temp1 35
temp2 62
temp3 62
core 39
HD0 34

PRI ZATAZI

speedfan
temp1 34
temp2 62
temp3 92
core 72
HD0 34

případně ho můžeš sundat, setřít a lihem smýt nadbytečně tlustou vrstvu izolace místo teplovodivé pasty, a očištěný potvrch tence potřít nevysychající pastou, jen na vyrovnání hrubšího povrchu, aby to šlo těsně přitisknout na procesor.
protože ta teplote "core" je nesmysl, čidlo temp3 ani nechcu hádat kde je.

edit: gigabyte na svých stránkách u desek uvádí, se kterými procesory jsou kompatibilní - nakoukni k nim.