Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDMI kabel od monitoru nereaguje na PC

Dobrý den,

mám menší problém. Kdykoliv se snažím před HDMI kabel připojit monitor k PC, tak mi neustále přeblikává ANALOG/HDMI a nic se neděje, až zhasně monitor... no v momentě kdy se snažím zapojit monitor do NTB, tak do sekundy vyskočí obraz... Vypnout zapnout jsem zkoušel, dát tomu nějaký čas taky... dokonce i monitor zareaguje na to, že je zapojen v něčem... ale nedokáže rozeznat právě již zminěný problém ANALOG/HDMI...

Děkuji za každou radu
Netušíte co s tím? jsem celkem zoufalý a potřebuji psát BC. práci, kde mi PC nezapíná prohlížec 5 min ... však to znáte někteří...

https://www.czc.cz/samsung-s24d300h-led-monitor-24/150530/produkt
https://www.czc.cz/gigabyte-geforce-gtx-1060-gaming-6gd-6gb-gddr5/195148/produkt

Jasné. Osobně bych to i přes to vyzkoušel, třeba jen v konektoru blbý kontakt, který se u NTB nemusí projevit. A za druhé, je to nejlevnější věc, kterou můžeš vyzkoušet, než kupovat hned novou grafiku či monitor. DVI nebo DP jsi zkoušel?

Edit: Aha, monitor tyhle připojení nemá.