Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem po zapnuti pce musím vždy na F1

Dobrý den prosim o radu ,po zapnuti pc se ukáže na ploše černý monitor s nápisem PHOENIX-AWARDS BIOS V6.OOPC COPYR INGH SLI ACPI BIOS REVISION 1301 musim na F1 abych se mohl prihlasit nevim co s tim udelat dekuju za radu mejte se pepa
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Tiež to vypadá okrem vybitej pecky CMOS, že začne ako primárny boot z Recovery oddielu (EFI) OEM Windows.
(je ešte EFI na disku s oddielom OEM alebo mohli byť dáta z neho odstránené).

Neprehodil si poradie boot v Bios?