Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakej iphone by jste si vybrali?

Mam domácnost založenou na zařízení od apple, takže jiný značky prosím ne...

Rád bych se prosím zeptal jaký by jste si v dnešní době téměř rok 2020 vybrali za iphone? XS XR 11 iphone 8 plus..? A pokud jaký a proč? Děkuji za odpověď

Ačkoliv to je fuj výběr, tak i zde existují rozdíly. Chceš ho na fotky? Nebo s ním jen volat? Budeš na tom hrát (rofl, na iPhonu xDDD)? Bylo by fajn vědět, k čemu ho potřebuješ. Jako základ by totiž dobře posloužil i iPhone SE, to je prakticky nesmrtelná legenda (má vyjít jeho pokračování). Pokud chceš zase primárně fotit a nějaký výkon, tak jednoduše koupíš ten nejnovější model a tam se rozhodneš podle velikosti uložiště a úhlopříčky displeje, který přesně typ chceš.

SE mam aktuální, bohužel podpora skončí.. S SE jsem byl vždycky naprosto spokojenej je to srdíčkovej telefon <3 každopádně, beru ohled na větší display... Jenom se spíše neumím rozhodnout jaký -> bydlím sám a chci si udělat sám pro sebe radost když jsou ty vánoce :)

Vzhledem k tomu, ze neuvadis pozadovane parametry ani dostupne financni zdroje, predpokladam, ze vyber je neomezeny.

Takze ja bych brala 11 Pro 256 GB, vesmirne seda.
A proc? Nejnovejsi model, idealni velikost pro me ruce, dostacujici kapacita a nejlepsi barva, kterou stejne schovam pod krytem ;-)

Ale co chces ty, to si vyber sam.