Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem x1950 porucha?

Celou dobu mi tato grafika(konk. x1950 XT, PCI-E) běhala v pohodě, ale jednou jsem večer sedl k PC, zapnu ho, na monitoru problikl nějaký text a černo. Věrák na grafice neustále běží a nic víc. Nepomohlo ani vyndání a znovuzasazení GPU. S jinou jede PC nahned. Nevíte prosím, kde by asi tak mohl být problém? (pokud se to třeba někomu již stalo)

Grafiku nikdo netaktoval, nepřehřála se (to by se vypla)...

Díky :)

jestli tam byl "text" a byl červený, tak to znamená, že nemáš zapojeno přídavné napájení, nebo že máš nedostačující zdroj. Pokud jsi "textem" myslel POST BIOSu, tak je taky možné, že ti odešlo PC do háje zeleného a může, ale taky nemusí to mít něco do činění se samotnou kartou.

P.S.: Příště si zkus ten "text" i přečíst :-)

Asi byl červený, ale kabel byl zapojen (už se mi jednou stalo, že jsem ho zapomněl, karta to jen připomenula a jelo se dál)
Zdroj JE dostačující, jedná se o nový Corsair VX450. A PC jede směle dál, jen na starší x1650. Bez jakéhokoli problému,.
Takže asi ta karta.... ale co přesně, to by mě zajímalo a to nikdo neví...

Jak jsem již psal, na monitoru nic, ventilátorek karty jede naplno. Nic víc :(