Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi síť není vidět

Zdravím všechny. Mám takový problém.I když se to moc sem nehodí potřebuju poradit. Včera jsme zkoušeli nainstalovat tiskárnu Canon lbp6230dw. Instalace pře wifi se nezdařila, jelikož PC nemohlo najít tiskárnu, vše jsem dělali podle návodu. A přitom nám vypadla wifi, routr svítí tváří se jako by bylo vše ok. Na PC propojený Kablem jede normálně i telefon pře Net funguje, ale PC a mobil nemůže najít domací wifi Martin, wifinu od sousedu vidím ale svojí ne. Nevíte čím by to stou wifi mohlo být?

Změna nicneříkajícího předmětu, původně: WIFI (host)

1) Tiskárna se s PC obvykle nemůže v jedné síti najít, když to zakážeš ve Windows. Musíš síť nastavit jako privátní, když ji nastavíš jako veřejnou, tak systém má tendenci automaticky blokovat sdílené položky v síti.
2) Restart si zkusil? Hodně routerů má na sobě i tlačítko, přes které si vypíná jen samotný wi-fi signál a data se distribuují poté pouze kabelem.
3) Drivery na tiskárnu máš? Tady máš když tak support s postupem, tak na to mrkni.