Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Stahovaní z Torrentu

Nejde mi stahovat z torrentu poradite někdo?
Program mam BitComet 0.99 a při vložní torrentu mi to napiše velikost 3,8 kb a to pokažde bez rozdilu torrentu.
Piše mi to že naslouchací port pro sdilenou domenu není klientumdostupný, zkontrolujte nastavení firewall a routeru NAT

Napřed si zkontroluj, zda je někdo Seed a Peer, případně může být torrent zamknutý
třeba jen pro uživatele Empornium atd...
Zkus pro začátek BTJunkie, tam se dozvíš všechny informace.
BTW, pokud se tam free zaregistruješ, nejlíp zároveň rovnou na Empornium,
tak získáš přístup i na zamčené Empornium soubory, chce to jen platný email.
Pak tě BTJunkie automaticky spojí a stahuješ to, k čemu ostatní nemají přístup:

btjunkie.org