Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Autorská práva

Zdravím, mam trochu chaos s tím co je trestné a co ne takže můj dotaz:

Vyvíjím pár aplikací pro svou vlastní potřebu v nelegální kopii vývojového prostředí. Tuto kopii nikomu neposkytuji, vyvíjjené programy také nikomu neposkytuji. Je to pouze pro moji vlastní potřebu. Chtěl bych ale na internet umístit pouze recenze svých programu se screeny a netuším co bych měl k tomu napsat. Nebo jestli jestli je postuhovatelné jen to že budu prezentovat program vytvořený na nelegální kopii.
Stačí napsat na úvod, že daný program byl vyíjen v xxx® xxx© + odkaz na stránky ?

Předem díky ;-)

Nerozumiem otazke. Naco tam chces pisat v com to bolo vyvijane? Alebo co na tom ma byt nelegalne? Nechapem. Napisat ze si nieco vyvijal v prostredi XY nie je trestne, a je pri tom uplne jedno ci dane vyvoj.prostredie mas zakupene alebo nie (mohol si to vyvijat v legalnom vyvoj.prostredi v skole apod).

Inac ak pouzivas visual studio tak existuje aj verzia zdarma, Express
Neobsahuje sice kniznicu MFC, ani ATL ci jak sa to vola (- tykaju sa VC++, ostatne veci (C# atd) neviem o co su ochudobnene), ale da sa bez toho zaobist. Je to zdarma aj na komercne pouzitie.

a načo by si tam písal konkrétne veci ? stačí uviesť,že je to v c++,visual basic.net, pascal,jave ap.Alebo je to pre konkrétne programy nutné,aby tam bolo uvedené,že je to vytvorené vo visual studiu 2008 team edition,alebo delphi.net enterprise ? Pokial niekomu verejne zadáš nejakú príčinu,aby skúmal legálnosť Tvojich použitých vývojových nástrojov,tak si môžeš byť istý,že tú príčinu skôr či neskôr niekto nejako využije

resp.celá turbo explorer séria zahrnujúca c++,csharp,visual basic.net,klasické delphi resp.pascal,bohužial free licencia dovoluje súčasne mať nainštalovaný len jeden z produktov turbo explorer,takže pokial chce užívatel miesto turbo delphi použiť turbo c++,musí najprv delphi odinštalovať a až potom môže nainštalovať a používať c++ atď..pvšem turbo explorer verzie sú neobmedzené pre komerčné a nekomerčné použitie a ani ich funkčnosť nieje ničím limitovaná,je zrovnatelná so štandart verziami starších produktov,čiže už nie s osekanými staršími personal edíciami,na ktoré nebola poskytovaná podpora