Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potíže s PC

Dobrý den, když hraji nějakou hru, tak se mi někdy počítač vypne. Vůbec nereaguje a nezobrazí se mi žádná obrazovka smrti, prostě se objeví černá obrazovka a počítač musím vypnout ručně(někdy jde slyšet větrák). Teplotami to rozhodně nebude(testoval jsem to a vše je v pohodě).

základní deska: p8z68-v lx
Procesor: I5 2500 3,3 GHz - zrovna přepastovaný
Grafika: GTX 1050 Ti
RAM: 8 GB
Chladič: Corsair CX600

Píšeš, že teploty jsou v pohodě. Kolik stupňů máš v zátěži a čím to měříš? Na vytížení PC můžeš spustit program OCCT a sledovat teploty.
Pokud budou teploty CPU do 60 stupňů, grafika nepůjde přes 75 tak bych to taky viděl na zdroj. Přece jen ten zdroj už není nejmladší...