Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Virus? černá smrt?

Dborý den, ležím, protože jsem nemocná, a nudím se. Tak jsem si pustila karty v základní nabídce Windows 1. Najednou mi při monitor začala naskakovat písmenka - jedno za druhým,.... a pak černý monitor. Od té doby se mi ho nepodařilo nastartovat. Nevíte, co s tím? Díky.

Otázka, co je to za notebook, ale předpokládám, že všechny stroje na přehřátí zareagujou inteligentně a sníží výkon, nebo se teda seknou, ale po vychladnutí musí jít zapnout.

Zkusil bych vytáhnout baterii, odpojit stroj od sítě, dát tomu deset minut, pak vše znovu zapojit.